OpenStack Foundation змінює назву і напрям своєї діяльності

1 хв. читання

OpenStack Foundation ще два роки тому заявила, що розширить діяльність і фокусуватиметься не лише на хмарі OpenStack IaaS (Infrastructure-as-a-Service). Зараз цей процес переходу остаточно завершується, про що й оголосили під час конференції. Організація змінює назву — на Open Infrastructure Foundation — і відтепер займатиметься різними хмарними й контейнерними технологіями з відкритим вихідним кодом.

Чому перехід тривав так довго? Представники OIF кажуть, що хотіли переконатись, чи все зроблено правильно. Наприклад, чи не надто перегукується діяльність OIF з організаціями Cloud Native Computing Foundation (CNCF) чи Linux Foundation, які теж дотичні до цієї галузі.

Далі Open Infrastructure Foundation планує сформувати спільноти open-source, щоб створювати й розгортати нові технології для розвитку хмари. Зокрема йдеться про штучний інтелект і машинне навчання, контейнерну інфраструктуру, 5G, CI/CD, граничні обчислення, та різні види хмар.

Загалом до OIF належать 100 тисяч учасників і понад 60 компаній, зокрема Red Hat, Huawei, Tencent, AT&T, Ericsson та інші. Серед проєктів організації: Kata Containers, OpenInfra Labs, OpenStack і платформа Facebook Magma.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація