У GitHub Actions з'являться функції CI/CD

1 хв. читання

Microsoft GitHub запустила бету нової версії GitHub Actions — з повною безперервною інтеграцією та доставкою (CI/CD), безпосередньо вбудованими в сервіс. Випуск повної версії запланований на 13 листопада. Нові функції будуть безкоштовні для всіх публічних репозиторіїв.

Також компанія оголосила, що її платформою користуються понад 40 млн розробників.

Десять місяців тому GitHub запустила Actions — платформу для автоматизації робочих процесів. За словами CEO Github Ната Фрідмана, з того часу розробники створили тисячі чудових процесів, та було очевидно — не вистачає CI/CD.

З оновленою версією Actions розробники зможуть створювати, тестувати і розгортати свій код на будь-якій платформі і запускати потоки в контейнерах або віртуальних машинах. Також можна паралельно тестувати декілька версій застосунку за допомогою функції matrix builds. Наприклад, можна протестувати три версії Node.js на Linux, Windows і MacOS водночас.

Якщо увімкнути Actions у своєму репозиторії, GitHub запропонує потоки, що підходять цьому проєкту.

imagegit

Серед підтримуваних мов і платформ: Node.js, Python, Java, PHP, Ruby, C/C ++, .NET, Android та iOS. Також Actions інтегруються з реєстром пакетів GitHub.

Оскільки це вбудована функція, можна стрімити логи у Action-консоль, посилатися на будь-який рядок лог-файлу, щоб було легше обговорювати його з командою.

Actions для GitHub Enterprise Server запуститься наступного року, в ній з'явиться можливість зберігання коду в приватному дата-центрі і при цьому використовувати GitHub для організації процесів.

image002

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація