У Google вважають, що ядру Linux потрібні ще мінімум 100 розробників

1 хв. читання

Команда Google Open Security звернула увагу на проблеми в коді ядра Linux та безпеку проєкту. Розробники вважають, що для нормальної роботи й удосконалення ядра Linux потрібно ще щонайменше 100 інженерів.

Про це написав у блозі Google розробник Кіс Кук (Kees Cook), який займається функціям безпеки в Linux. Він каже, що в ядрі є стабільні проблеми, яким приділяється мало уваги. У кожному зі стабільних випусків ядра щотижня з'являється близько 100 нових виправлень помилок. Тож ті, хто підтримує продукти на базі Linux, змушені обирати лише «важливі» виправлення або відмовитися взагалі від усіх.

Кук зазначає, що ядру необхідно більше інженерів, щоб вчасно перевіряти код і виправляти помилки заздалегідь. Ще є потреба у додаткових фахівцях для роботи над тестуванням та інфраструктурою ядра тощо. Також, окрім самого ядра, варто подбати й про безпеку компілятора і супутніх інструментів.

Розробник вважає, що частково ці проблеми спричинені мовою C у Linux. Тож він вважає, що потрібно, аби Linux могла бути написаною мовами, безпечними для пам'яті, такими як Rust. Нагадаємо, Google останнім часом активно підтримує розвиток Rust у ядрі Linux, а в лютому компанія профінансувала роботу двох фултайм-розробників, які б відповідали за безпеку ядра.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація