У ЄС відкрили дві антимонопольні справи проти Apple

1 хв. читання

16 червня Єврокомісія розпочала два антимонопольних розслідування щодо сервісів App Store й Apple Pay.

Перше з них має з'ясувати, чи порушує App Store правила конкуренції у ЄС. Раніше на це скаржились компанії Spotify і Rakuten. У Spotify стверджують, що App Store стримує інновації та обмежує вибір споживачів на користь свого сервісу Apple Music. Rakuten теж вважає, що Apple порушує правила конкуренції, адже бере 30-відсоткову комісію за продаж книг в App Store і водночас просуває власний сервіс Apple Books. Компанія подала скаргу в ЄС у березні цього року.

Окрім цього, Єврокомісію цікавлять правила Apple, що забороняють іншим виробникам ПЗ розповідати через пристрої Apple про свої застосунки, які продаються не на App Store (і тому вони зазвичай дешевші).

Єврокомісія також визначатиме, чи не порушує правила конкуренції ЄС система Apple Pay. На пристроях компанії лише Apple Pay має доступ до платежів в один дотик Near Field Communication (NFC). Тож банки чи інші фінансові організації не можуть запропонувати такі платежі через власні застосунки.

У Apple вважають звинувачення необґрунтованими. Кажуть, що компанії, які скаржаться, просто шукають легкої наживи і не хочуть грати за тими правилами, що й усі.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація