У карти Google додано новий «low-code» інструмент

2 хв. читання

Google додає на платформу Google Maps «low-code» інструмент для роботи розташуванням, створений допомогою нової служби під назвою Quick Builder.

Quick Builder — це інструмент для настільних комп'ютерів, який допомагає підприємствам знаходити та розгортати рекомендовані інтерфейси програмного забезпечення (API) для картографування та рішень на основі розташування в різних секторах, від роздрібної торгівлі до електронної комерції та подорожей. Це знижує планку входу для компаній, які хочуть використовувати платформу Карти Google для створення рішень на основі розташування.

Це ще один інструмент на щодень розширюваному ринку «low-code», більше орієнтований не на розробників, а, наприклад, на бізнес-аналітиків з певними технічними навичками. Такі рішення розраховані на скорочення часу від тестування до розгортання робочої версії за допомогою візуальних інструментів програмування, а не коду.

За словами Метта Брайтмана, менеджера з продуктів Google Maps Platform, інструмент Google дає змогу компаніям створювати персоналізований, готовий до швидкого розгортання у робочому середовищі код.

Технологічний гігант запускає службу з бібліотекою з трьох «low-code» шаблонів під назвами Locator Plus, Address Selection і Neighborhood Discovery. Шаблони доступні в розділі Google Maps Platform на Google Cloud Console.

  • Locator Plus допомагає користувачам знаходити фізичне місцеперебування компанії на карті та переглядати такі відомості, як розклад роботи, доступні послуги, відгуки користувачів та світлини. Він орієнтований на роздрібних продавців.
  • Address Selection – це функція автозаповнення онлайн-форм за допомогою Google Place Autocomplete API, метою якої є прискорення оформлення замовлення та поліпшення вражень користувачів. За словами Google, вона може швидко запропонувати точні, правильно відформатовані адреси.
  • Neighborhood Discovery призначений для компаній, що займаються нерухомістю або наданням туристичних послуг, і дає користувачам виявляти об'єкти неподалік, наприклад, біля роботи, ресторану чи кав'ярні. Він пропонує користувачам індивідуальний набір рекомендованих зручностей та взаємодій.

Quick Builders — це «low-code» служба за передплатою. Розмір щомісячної плати залежатиме від використаних API та кількості отриманих запитів або викликів API. Щоб спростити підбір необхідних користувачам наборів API Google створила окрему сторінку в документації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація