У Microsoft Teams 20 мільйонів активних користувачів щодня

2 хв. читання
21 листопада 2019

UPD: Через кілька днів після цієї заяви Slack звинуватила Microsoft у плагіаті рекламного ролика. Компанія опублікувала порівняння двох відео у твіттері, звернувшись до конкурента мемом «ОК, бумер».

19 листопада Microsoft заявила, що її груповим чатом Teams послуговуються 20 млн активних користувачів щодня (daily active user, DAU). У липні компанія говорила про 13 млн і це вже було більше, ніж у Slack.

У Slack, найбільшого конкурента Teams, у жовтні налічувалось 12 млн активних щоденних користувачів. Тоді компанія закцентувала на тому, що важлива не кількість, а якість (тобто залученість аудиторії). За статистикою, в середньому Slack увімкнений по 9 годин щодня, з них 90 хвилин припадає на безпосередню взаємодію з платформою. За тиждень відбувається 5 млрд активних дій (читання і написання повідомлень, завантаження файлів тощо).

Microsoft подібних даних раніше не наводила, та вирішила поділитись з ними тепер. За її статистикою, користувачі Teams взяли участь у 27 млн голосових або відеоконференціях та виконали понад 220 млн операцій (відкривання, редагування, завантаження файлів).

Також представники Microsoft пояснили, що зараховують до DAU лише тих, хто активно взаємодіяв з платформою за останні 28 днів через настільний, мобільний або вебклієнт. При цьому враховуються тільки навмисні дії — на кшталт дзвінків, запуску чатів, редагування документів тощо. Автоматичне завантаження чи згортання програми до них не належать.

Доступ до Teams отримують більшість користувачів платного пакета Office 365, без будь-яких додаткових зусиль чи налаштувань. При цьому в Office 365 зараз понад 200 мільйонів клієнтів, котрі використовують платну підписку.

Також у вересні стало відомо, що Microsoft збирається адаптувати Teams для Linux

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація