У Великій Британії почали антимонопольне розслідування щодо Apple

1 хв. читання

Антимонопольні органи Великої Британії почали розслідування щодо Apple. Управління із захисту конкуренції та ринків (CMA) отримало скарги від розробників на несправедливі умови App Store. Зокрема йдеться про обов'язковість внутрішньої платіжної системи Apple для покупок у застосунках.

Тепер CMA з'ясовуватиме, чи домінує Apple на ринку країни, чи нав'язує несправедливі й антиконкурентні умови розробникам App Store і чи обмежує це вибір користувачів.

Apple заявила, що допомагатиме розслідуванню CMA. У компанії заявили, що правила App Store діють для всіх розробників, аби захистити користувачів від шкідливих програм, які збирають дані без дозволу.

Розробники не вперше скаржаться на платіжну політику і комісії App Store. Раніше компанія Epic Games зверталась з тією ж заявою до міжнародних регуляторів. У ЄС також відкривали кілька антимонопольних розслідувань щодо Apple. Тоді компанія запустила програму підтримки для розробників, що заробляють менше за мільйон доларів на рік. Вони можуть платити вдвічі меншу комісію: 15% замість 30%.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація