В Android Q, вірогідно, будуть нові форми захисту конфіденційності

1 хв. читання

Наближається випуск Android Q і з'являються нові деталі про операційну систему. Цього тижня розробники XDA опублікували свої міркування щодо політики доступів у Android Q, зокрема кращої конфіденційності для користувачів.

Найбільш цікава зміна — це доступ до буфера обміну даними. Зараз XDA каже, що програми можуть отримувати доступ до буфера обміну користувача та читати все, що зберігається в цьому буфері, навіть якщо це конфіденційна інформація, логіни й паролі. Нові налаштування на Android Q можуть у фоновому режимі запобігати доступу застосунків до буфера обміну, а відкривати доступ лише до застосунків, визначених OEM.

XDA також повідомляє, що знайшла код, пов'язаний з ідентифікацією обличчя. Це схоже на систему розпізнавання Apple. Деякі телефони Android вже можуть ідентифікувати обличчя, але для увімкнення цієї функції потрібні додаткові зусилля. Якщо Google підтримає це на рівні ОС, то будь-який телефон з правильними датчиками зможе використовувати таку систему безпеки.

Ще рано робити висновки, адже ми точно дізнаємось більше після конференції розробників Google. Але схоже на те, що Google збирається краще дбати про конфіденційність і безпеку користувачів.

Нагадаємо, нещодавно компанія Google оголосила про блокування програм, які вимагають доступ до повідомлень і дзвінків.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація