DuckDuckGo створює новий інструмент для захисту конфіденційності

1 хв. читання

DuckDuckGo випускає новий інструмент для захисту конфіденційності — Tracker Radar. Це набір даних про сайти, які відстежують дії користувачів у мережі. Він генерується автоматично і постійно оновлюється.

Розробники зазначають, що блокувальники реклами й трекінгу — важливі інструменти, але вони не завжди ефективні і користуються ними лише 19% аудиторії. Тому DuckDuckGo знайшли інший підхід — за допомогою вебсканерів постійно аналізувати 5326 доменів та 1727 організацій, що відстежують дані. Сервіс буде порівнювати те, як вони збирають інформацію про користувачів та адаптуються до блокувань. Процес відбувається безперервно, тому зібрані дані залишатимуться актуальними.

Tracker Radar безкоштовний, має відкритий вихідний код на GitHub, може інтегруватись з іншими технологіями та бути корисним для дослідників. Розробники браузера Vivaldi сказали, що вже почали ним послуговуватись. Також дані з Tracker Radar будуть використовувати браузер і розширення самого DuckDuckGo.

Блокування трекінгу подекуди можуть спричиняти проблеми з, наприклад, відтворенням відео чи проведенням транзакцій. DuckDuckGo зазначає, що перевірятиме такі випадки у браузері та розширеннях і обходитиме їх, аби не заважати користуванню і не порушувати конфіденційність. Детальніше про Tracker Radar можна прочитати у блозі компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація