23 сайти з пошуку роботи звинувачують Google у монопольній діяльності

2 хв. читання

23 європейських сайти з пошуку роботи вимагають провести антимонопольне розслідування стосовно інструменту Google For Jobs. Видання Reuters повідомляє, що власники сайтів просять зупинити діяльність ресурсу Google в ЄС, поки розслідування не завершиться.

Звернення адресоване комісару ЄС з питань конкуренції Маргрете Вестагер (Margrethe Vestager), яка очолювала інші справи проти Google. Тоді корпорації довелось сплатити серйозні штрафи: 1,49 млрд євро за недобросовісну конкуренцію; 2,4 млрд за неправомірне розширення свого магазину та 4,34 млрд євро за незаконне обмеження використання Android.

Щоправда, Вестагер збирається залишити свою посаду 31 жовтня цього року. Та, за словами Reuters, вона хоче передати справи іншому фахівцеві й займається його підготовкою.

В чому взагалі проблема

Два роки тому Google запустив свій інструмент для пошуку роботи, відомий як Google For Jobs. Якщо ввести в пошуковик запит на кшталт «робота поруч», він покаже списки вакансій над іншими результатами. Користувачі можуть фільтрувати пропозиції роботи та налаштувати сповіщення про нові вакансії.

Image-from-i-OS-796x1723

Європейські компанії, що конкурують з цим сервісом, вважають, що Google зловживає своїм становищем і не має права показувати результати свого сервісу вище за інші. Оскільки Google є власником інструменту, йому не потрібно витрачатись на просування свого ресурсу в пошуковику, як усім іншим. Якщо ж Google For Jobs почне ще продавати рекламу, він закріпить своє становище на ринку і зможе остаточно витіснити інші компанії.

Представники Google кажуть, що в Європі вже впроваджені функції, які дають переваги конкурентам. Це зробили після інших звинувачень компанії в монопольній діяльності. Схоже, що цього не було достатньо. Reuters повідомляє, що все більше компаній, зокрема британський сайт Best Jobs Online і німецькі платформи Intermedia та Jobindex, збираються подати нові скарги, якщо розслідування не почнуть після першого звернення.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: vr.js, fluttee, reddis