Apple заборонила співробітникам обговорювати у Slack рівність зарплат

1 хв. читання

Apple заборонила співробітникам створювати Slack-канал для обговорення рівності зарплат. У HR-відділі компанії зазначають, що в Apple канали Slack використовують для ведення бізнесу, тож вони мають покращувати роботу, результати або сприяти іншим місіям команд Apple.

Як пише The Verge, в Apple є правило, що регулює Slack-канали компанії, присвячені різним захопленням і заняттям. Такі канали мають обов'язково схвалити клуби співробітників Apple чи організація Diversity Network Association (DNA), інакше їх створювати не можна.

Хоча цього правила не завжди дотримуються. Наприклад, співробітники Apple мають канал для обговорення кумедних песиків (#fun-dogs, понад 5000 учасників), ігор (#gaming, 3000 учасників) і не найкращих жартів (#dad-jokes, 2000 учасників). Такі канали не дотичні до офіційних клубів компанії й створювались суто для спілкування не про роботу.

Адвокат з трудового права зазначає у The Verge, що така прив'язка до Slack-каналів — це просто формальний привід заборонити спілкування про нерівні зарплати в компанії. Але це порушує законодавство США, яке захищає обговорення справедливої оплати праці.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація