Чого очікувати від Visual Studio 2022

2 хв. читання

Microsoft випустила другу попередню версію Visual Studio 2022 з новими функціями для Windows Subsystem for Linux 2.

Попередній випуск став першим в історії 64-розрядним Visual Studio. Тепер розробники зосередились не на масштабовності, а на «продуктивності й інноваційності» середовища.

Тож у VS додали набір інструментів для розробки у WSL 2 мовою C++. Він дозволяє створювати та налагоджувати код C ++ на дистрибутивах WSL 2 одразу з Visual Studio — без SSH-з'єднань. Набір інструментів підтримує проєкти Linux на базі CMake і MSBuild (але для міжплатформної розробки Microsoft рекомендує CMake).

.NET-розробники зможуть створювати багатоплатформні застосунки у VS 2022 через .NET MAUI та Blazor.

Щодо дизайну: попередній версії VS 2022 отримала новий шрифт, який легше читати, Cascadia Code. Зараз розробники оновили й піктограми, аби їх було зручніше сприймати.

visual-studio-2022-icon-refresh-4

Ще у VS 2022 з'явились нові можливості Live Preview для XAML та вебзастосунків. Можна вносити зміни в редакторі та дивитись на різницю в режимі реального часу. Тож не потрібно буде перекомпілювати й перезапускати все, коли ви просто хочете щось посунути на один-два пікселі.

a-screenshot-of-a-computer-description-automatica-4

Розробники оновили функцію Hot Reload і додали підтримку програм C++. Це означає, що можна редагувати проєкти на C++ або .NET під час роботи програми. У багатьох випадках можна внести зміни без зупинки застосунку (для цього потрібно натиснути кнопку «Apply code changes»).

graphical-user-interface-application-description-4

Цей випуск постачається з останньою версією (v143) інструментів для збірки C++, які бінарно сумісні з іншим інструментарієм 14x. Їх можна завантажити й самого VS, і з окремого інсталятора Build Tools.

Також VS 2022 почав підтримувати й інші мови, окрім англійської, але української поки немає. Детальніше про всі оновлення можна дізнатись на сторінці релізу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація