Chrome буде автоматично підставляти HTTPS в URL-адреси

1 хв. читання

Розробники Chrome протягом кількох років просувають HTTPS, щоб захистити користувачів від шкідливого ПЗ. У 2019 році браузер почав забороняти HTTP-контент на HTTPS-сторінках, а тепер блокує завантаження через HTTP. Якщо сторінка починається з HTTPS, але файл завантажується з HTTP-адреси, браузер вважає такий процес небезпечним.

Тепер розробники експериментують з новою функцією у Chrome 90, що має вийти у квітні цього року.

Зараз Chrome додає перед кожною адресою префікс http://, якщо користувачі не вказали протокол. У новій версії це має змінитись — браузер автоматично підставлятиме https:// і спробує завантажити сайт через HTTPS.

Цю функцію спочатку тестуватимуть для невеликої кількості користувачів Chrome 89, а тоді повноцінно розгорнуть у Chrome 90. Також цим вже можна скористатись Chrome Canary (через прапорець chrome://flags/#omnibox-default-typed-navigations-to-https).

Окрім цього, розробники Chrome готують ще одну нову функцію. Користувачі Android зможуть відкривати десктопні версії сторінок на планшетах з достатньо великим екраном (точна діагональ поки не зазначається). Також у Chrome 90 можна буде налаштовувати ширину вкладок та обирати її з кількох запропонованих варіантів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: chrome://omnibox, omnibox chrome, omnibox