Chrome допоможе адаптувати сайти для людей з порушеннями зору

1 хв. читання

У Google Chrome буде новий інструмент, що допоможе налаштувати сайти для людей з різними порушеннями зору. Один з розробників браузера опублікував у твіттері відео з принципом роботи цієї функції.

У меню з розробницькими інструментами буде новий розділ: Developer tools > More tools > Rendering > Emulate visual deficiencies. Тут можна змоделювати вигляд сторінки для людей з, наприклад, протанопією чи затуманенням зору. Якщо інформацію складно сприймати, розробники зможуть адаптувати контент. Зараз нова функція доступна у ранній бета-версії Chrome 82.

У 2018 році Mozilla випустила схожий інструмент для перевірки доступності — Accessibility Inspector. Торік його удосконалили та додали перевірку контрасту й симулятор порушень кольоросприйняття.

Водночас експерт з доступності Ян Гамільтон (Ian Hamilton) зазначив, що такі інструменти не можна назвати точними, хоча сама ідея буцімто й хороша.

За даними ресурсу Accessibe.com, 98% сторінок (з проаналізованих 10 мільйонів) не відповідають рекомендаціям доступності вебконтенту (дослідження опубліковане в листопаді 2019 року).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація