GitHub Marketplace тепер вигідніший для розробників

1 хв. читання

Сервіс GitHub Marketplace існує з 2017 року, тут розробники можуть знайти й придбати потрібні інструменти, інтеграції та різні допоміжні застосунки. Однак досі автори цих інструментів отримували 75% прибутку від продажів на GitHub Marketplace. Тепер це правило зміниться — й частка розробників складатиме 95%. Натомість GitHub отримуватиме 5% за транзакцію.

Окрім цього, GitHub Marketplace спростить перевірку застосунків, яка раніше могла бути напруженою для авторів. Тепер чітко зазначено, що перевірятимуть домен розробників (через запис DNS TXT) та електронну пошту, а організації мають пройти двофакторну автентифікацію. Процес перевірки можна відстежувати у профілі організації.

Також є оновлення у програмі Technology Partner, що допомагає користувачам створювати інтеграції на платформі, продавати свої розробки на GitHub, дізнаватись про інші партнерські програми тощо. Для неї створили сторінку з корисними ресурсами й порадами, що мають полегшити життя розробникам. Детальніше про ці зміни можна дізнатись у блозі GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація