GitHub пояснив, як блокуватиме форки у великих репозиторіях

1 хв. читання

На GitHub змінились правила блокувань репозиторіїв, які порушують закон про авторське право в цифрову епоху (DMCA).

Зазначається, що GitHub не буде автоматично закривати всі форки, якщо блокується батьківський репозиторій. Адже форки належать різним користувачам і у контент у них може відповідати принципам сумлінного використання.

Адміністратори на GitHub не будуть власноруч з'ясовувати, чи є порушення у форках репозиторіїв. Очікується, що власники авторських прав помітять це самі та надішлють обґрунтовану скаргу.

Однак можливість автоматичного блокування усіх форків все ж є. Для цього хтось має поскаржитись на мережу з понад 100 репозиторіїв і довести, що у більшості з них порушується авторське право (тож, імовірно, така ситуація у всій мережі). Тоді GitHub зможе заблокувати всю мережу, щоб не розглядати кожен випадок окремо. Якщо форків менше за 100, то позивачам доведеться скаржитись на кожен з них.

Власникам репозиторіїв, які мають заблокувати, зазвичай дають один робочий день на зміни. Якщо часу замало або сповіщення просто загубилось, можна написати про це в підтримку. Тоді GitHub активує репозиторій ще приблизно на день — але таку можливість надаватимуть лише раз.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація