Google Assistant і Siri тимчасово не записуватимуть голоси користувачів

1 хв. читання

Цього місяця стало відомо, що розумні помічники Google та Apple записують розмови поруч і надсилають дані підрядникам. Компанії кажуть, що так вони вдосконалюють технології розпізнавання голосу. Однак йдеться про конфіденційну інформацію, яка передавалась третім особам. На записах є безліч особистих розмов, озвучені імена, адреси, деталі ділових угод, медичні діагнози тощо.

Власники Siri й Google Assistant не завжди навіть активували помічників (фразами на кшталт «Hey Google»). Пристрої самі вмикались, записували фрагменти розмов та надсилали їх підрядникам для аналізу. Користувачі про це не знали, а якби й знали, то все одно не могли б відмовитись.

Після оприлюднення цієї інформації, зокрема після публікації у The Guardian, Apple заявила, що тимчасово зупинить програму. Компанія перевірить, чи правда, що Siri активується сама. Також має вийти оновлення, щоб користувачі могли відмовлятися або давати згоду на участь в програмі аналізу голосових даних.

Google Assistant теж тимчасово не буде записувати й надсилати підрядникам дані. Однак не у всьому світі, а лише в Євросоюзі. Після публікацій у ЗМІ німецькі служби захисту даних вирішили перевірити діяльність розумних помічників Google. Тож мінімум три місяці компанія не буде збирати й аналізувати голосові дані на території ЄС.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація