Siri надсилає записи розмов підрядникам Apple

1 хв. читання

Персональний помічник Siri записує звернення користувачів та надсилає ці файли підрядникам Apple. Про це розповів інформатор виданню The Guardian. Повідомляється, що записи Siri не пов'язані з Apple ID, але в них може бути конфіденційна інформація: локація, контактні дані, приватні розмови тощо.

Цього ж місяця стало відомо, що пристрої Google Home теж записують розмови користувачів, а Amazon зберігає записи звернень до Alexa необмежений час. Усі компанії кажуть, що збирають дані для покращення своїх послуг — але жодна не розповіла про це сама і раніше.

Apple сказала The Guardian, що аналізує в такий спосіб менше ніж 1% щоденних запитів. Однак помічником Siri послуговуються сотні мільйонів користувачів, тож навіть 1% — це сотні тисяч пристроїв.

За словами інформатора, Siri фіксує випадкові запити й розмови. А отже підрядники компанії чують записи корпоративних обговорень, кримінальних випадків, сексуальних контактів, приватних розмов між лікарями і пацієнтами тощо. У цих файлах багато особистої інформації, тож відсутність цифрового ідентифікатора не рятує конфіденційність користувачів.

У політиці конфіденційності Apple зазначено, що компанія може збирати й аналізувати неособисту інформацію, зокрема пошукові запити — для кращої релевантності послуг.

Видання TechCrunch пише, що «пошукові запити» тут — це, вочевидь, записи звернень користувачів. Однак ніде не вказано, що ці записи передають третім особам і запитання та розмови можуть прослуховувати незнайомці. Відмовитись від такої практики користувачі не можуть.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація