Google і Apple видалили Fortnite зі своїх магазинів

1 хв. читання

Apple і Google видалили гру Fortnite з магазинів Play Store та iOS App store. Перед цим Epic Games, компанія-розробник гри, додала у Fortnite для iPhone й Android власну систему оплати. Це суперечить правилам магазинів Apple і Google, які беруть комісію і не дозволяють проводити платежі у застосунках напряму.

Натомість Epic Games подала до суду на Apple і Google та звинуватила їх у порушенні антимонопольного законодавства. До того ж Epic опублікувала короткометражку, де пародіюється відома антиутопічна реклама Apple 1984, але у варіанті Epic головним злом і великим братом є яблучко.

Google знадобилось більше часу, щоб заборонити Fortnite, та й загалом правила в Play Store більш поблажливі щодо платежів у застосунках. Однак компанія все ж чітко зазначає, що покупки в іграх мають проходити через систему Google Play. Також представники Google заявили, що готові продовжити обговорення з Epic, щоб повернути Fortnite в Play Store.

Втім, Fortnite на Android все ж можна завантажити. Epic спрямовує користувачів на власний сайт, де можна отримати гру через застосунок Epic Games або через магазин Samsung Galaxy Store для пристроїв Samsung (навіть знижку пропонують). Для iPhone та iPad таких варіантів немає, однак раніше встановлені ігри далі працюють.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: aeyrwbz js, luajit 5.4, gophish github