Google Play знизить комісію для розробників на 15%

1 хв. читання

Google знижує комісію для розробників, які поширюють застосунки через Play Store. Замість 30% потрібно буде платити 15%. Такі умови діятимуть лише для тих, хто протягом року не заробив у Google Play мільйон доларів: за оцінками Google, це 99% розробників. Нові правила почнуть діяти з 1 липня.

На початку року Apple запустила подібну програму: вдвічі менші комісії для тих, хто отримує до мільйона доларів прибутку в App Store. Якщо ж прибуток перевищив мільйон — комісія у 30% повертається. У Google умови дещо інші: знижка діє для всіх, хто ще не заробив мільйон за цей рік. Тобто це можуть бути і розробники-початківці, і багатомільярдні корпорації.

30-відсоткова комісія для розробників була однією з причин конфлікту між Apple, Google та Epic Games. До того ж у ЄС і США тривають антимонопольні розслідування щодо Apple і Google, компанії звинувачують у зловживанні своїм становищем на ринку та антиконкурентній поведінці, у цих справах теж фігурує питання комісій для розробників.

Гендиректор Epic Games вважає, що менші комісії не усувають проблему та не вирівнюють умови для розробників. За його словами, що більшість тепер платитиме 15% і не захоче продовжувати боротьбу, а корпорації далі завищуватимуть ціни та зароблятимуть на застосунках і розробниках, що платять 30%.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація