Google працює над новим сервісом, що об’єднає Gmail, Drive і Hangouts

1 хв. читання

Google розробляє новий корпоративний застосунок, що поєднає сервіси G Suite: зокрема Gmail, Hangouts Chat, Hangouts Meet та Google Drive.

Це не перша спроба компанії створити комунікаційну платформу. Зараз Google належить Hangouts, який вона поділила на Hangouts Chat і Hangouts Meet, але поки всі три існують водночас. Раніше компанія оголошувала про закриття стандартної версії Hangouts, але це стосувалось лише корпоративної програми G Suite, версія для звичайних споживачів залишиться.

Також Google має RCS-застосунок для Android, який називається Chat, сервіс для відеозв'язку Duo та програму Android Messages. Раніше були ще поштовий клієнт Inbox та мобільний чат Allo, та їх минулого року закрили. До цього списку можна додати Gchat та Google Voice (поки діє, та функціонал мають перенести у Hangouts Meet, тож сервіс, ймовірно, закриють).

То навіщо Google ще один застосунок для спілкування?

Видання The Information припускає, що це спосіб привабити корпоративних клієнтів. Багато компаній перевели комунікаційні процеси в Microsoft Teams і Slack. Обидві програми пропонують голосовий і відеозв'язок + інтеграції з інструментами на кшталт Dropbox і Salesforce. У корпоративному пакеті G Suite такого немає, тож, напевно, Google рухатиметься саме в цьому напрямку.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація