Google прокладає новий підводний кабель між Європою і США

1 хв. читання

Google прокладає новий підводний кабель, який з'єднає Нью-Йорк, Буде (Велика Британія) і Більбао (Іспанія). Це перший кабельний маршрут компанії, прокладений в Іспанію напряму.

grace-hopper-max-700x700

Кабель назвали Grace Hopper — в честь американської науковиці в галузі комп'ютерних наук. Ґрейс Гоппер працювала над першим американським програмованим комп'ютером Harvard Mark I, також завдяки її розробкам з'явилась мова програмування COBOL.

Загалом у Google є ще три подібних лінії: Curie (між США та Чилі), Dunant (між США і Францією) та Equiano (між Португалією і Південною Африкою). Новий кабель має покращити підтримку сервісів Google в Європі, зокрема роботу Meet, Gmail і Google Cloud.

Лінія складається з 32 оптоволоконних кабелів (тобто 16 пар), що досить типово для таких конструкцій. Однак у Grace Hopper буде новітня архітектура комутації, яку раніше не використовували. Це, за словами Google, зробить систему надійнішою і вона краще працюватиме під час можливих перебоїв зв'язку. Проєкт мають закінчити у 2022 році.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація