Google заплатить до 200 млн доларів за збір даних про дітей на YouTube

1 хв. читання

Федеральна торгова комісія США (FTC) закінчила розслідування проти Google і призначила штраф. За даними FTC, компанія збирала на YouTube дані про дітей до 13 років і використовувала цю інформацію для цільової реклами. Такі дії є порушенням закону про захист конфіденційності дітей в інтернеті (COPPA), тож Google доведеться заплатити від 150 до 200 млн доларів.

Reuters зазначає, що це найбільший штраф за порушення вказаного закону. Попереднім рекордсменом був музичний сервіс TikTok — на початку 2019 року FTC оштрафувала його на 5,7 млн доларів за оприлюднення конфіденційних даних про дітей.

Федеральна торгова комісія схвалила рішення щодо Google ще минулого місяця, однак про суму врегулювання повідомили лише зараз. Справу передали у Міністерство юстиції США.

Тим часом YouTube планує заборонити цільову рекламу у відео, призначених для дітей. Про ці наміри керівництво сервісу повідомило 20 серпня, чи пов'язано це зі справою Google — не повідомляється. Також днями запустився окремий сайт YouTube Kids — сервісу, що фільтрує контент за віковими групами користувачів (до 4, 5–7 та 8–12 років) і дозволяє батькам контролювати процес.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація