Google знову збирає скани облич за 5$

1 хв. читання

У липні Google визнав, що його співробітники збирали скани облич у перехожих — звертались до випадкових людей на вулиці й пропонували 5-доларові подарункові картки в обмін на скан обличчя. Так компанія хотіла оптимізувати технологію розпізнавання облич у майбутньому смартфоні Pixel 4.

Історія отримала продовження. Вчора видання New York Daily News розповіло, що Google змінив методику: тепер його співробітники звертаються не до випадкових людей — а до бездомних і студентів, особливо темношкірих. Їм так само пропонують 5-доларові подарункові картки, але не кажуть, що обличчя скануються і дані зберігаються.

Цікаво, що займались цим не штатні співробітники Google, а тимчасові підрядники, яким платили через фірму-посередника. Як розповіли представники цієї команди, їм наказали звертатись переважно до людей з темнішим кольором шкіри та радили звернути увагу на бездомних, адже «вони навряд будуть розповідати щось в ЗМІ».

Цих людей просили кілька хвилин пограти в селфі-гру (на кшталт Snapchat) або просто покористуватись телефоном. Те, що обличчя скануються і записуються для Google, не оголошувалось.

Daily News пише, що, вочевидь, компанія хоче зібрати урізноманітнену базу даних, аби майбутні смартфони Pixel 4 якісно зчитували біометричні характеристики користувачів. Відомо, що раніше технологіям розпізнавання облич було складніше ідентифікувати людей з темним кольором шкіри.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація