Європа готова подбати про кібербезпеку 5G

1 хв. читання

Комісар Європейської комісії з питань цифрових технологій Марія Габріель попередила, що мобільній галузі слід очікувати проблем із безпекою від виробників китайського мережевого обладнання. Комісія збирається фактично заборонити пристрої, зроблені китайськими компаніями, зокрема Huawei. Причина тому — вірогідне шпигунство, повідомляє Reuters.

«Очевидно, що Європа повинна мати спільний підхід до цієї проблеми й він скоро з'явиться. Різниця в рішеннях держав-учасниць, які намагаються захистити себе, завдає шкоди єдиному цифровому ринку. Тому робота над цим питанням в пріоритеті», — сказала Марія Габріель під час виступу на Mobile World Congress у Барселоні.

Темою цьогорічного конгресу є «інтелектуальне підключення». Ідея в тому, що мережі 5G не тільки створюватимуть зв'язки (між людьми та багато чим іще), але й будуть розуміти ці зв'язки з більшою глибиною та роздільною здатністю, ніж це було можливо раніше. Для цього знадобляться великі масиви даних, що їх генеруватимуть інші підключення, аж до автоматизованого прийняття рішень в режимі реального часу, з низькою затримкою.

Та у такому розвитку є і багато ризиків, зокрема пов'язаних з безпекою. Тому Австралія, Нова Зеландія та США вже подбали про певні обмеження для китайських виробників і врегулювання мережі 5G.

У Європі ж картина більш суперечлива: одні країни хочуть заборонити 5G для китайських пристроїв, інші ж не збираються цього робити. Тому поки що незрозуміло, як Європейська комісія збирається врегулювати це питання, але вочевидь, це все ж відбудеться.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація