Microsoft купує Activision Blizzard за 68,7 мільярда доларів

3 хв. читання

Microsoft повідомила про купівлю Activision, компанії розробника Call of Duty, World of Warcraft і Diablo. Сума угоди складає 68,7 мільярда доларів. Це величезний крок Microsoft у світ створення ігор. Після закриття угоди вона стане третьою за величиною ігровою компанією за доходом після Tencent і Sony.

Microsoft планує запустити для своїх консолей франшизи Warcraft, Diablo, Overwatch, Call of Duty і Candy Crush. «Після закриття ми запропонуємо якомога більше ігор Activision Blizzard у Xbox Game Pass та PC Game Pass. Це будуть як нові продукти, так і ігри з наявного доробку Activision Blizzard», — сказав генеральний директор Microsoft з ігор Філ Спенсер.

На сьогодні Xbox Game Pass має 25 мільйонів передплатників, і Microsoft продовжує купувати студії, щоб розширити свій сервіс.

Ми робимо значні інвестиції у контент світового класу, спільноту та хмару, щоб започаткувати нову еру ігор, яка ставить гравців та творців на перше місце та робить ігри безпечними, інклюзивними та доступними для всіх

Угода Microsoft була укладена після кількох місяців заяв про сексуальні домагання проти Activision Blizzard. У липні минулого року Департамент справедливого розподілення зайнятості та житла Каліфорнії (DFEH) подав до суду на Activision Blizzard за пропаганду культури «постійних сексуальних домагань». Відтоді багато співробітників висунули нові звинувачення у сексуальних домаганнях, і у вересні компанії присудили виплатити 18 мільйонів доларів за позовом Комісії США з рівних можливостей зайнятості. Це рішення оскаржується, а звіти показують, що майже 40 співробітників Activision Blizzard залишили компанію з липня минулого року.

Microsoft не вказує, як саме вона долатиме ці проблеми, але в компанії стверджують, що на разі Боббі Котік продовжуватиме виконувати обов'язки генерального директора Activision Blizzard. Проте, схоже, він не залишиться після повного закриття угоди та після завершення переходу до Microsoft. Спенсер, раніше керівник відділу ігор у Microsoft, тепер стане генеральним директором Microsoft Gaming, і бізнес Activision Blizzard буде підпорядковуватися безпосередньо йому.

Ця величезна угода між Microsoft та Activision Blizzard була здійснена майже через рік після придбання компанії Bethesda (ZeniMax Media) за 7,5 мільярдів доларів. У той час це придбання збільшило загальну кількість ігрових студій Xbox Xbox до 23 і вважалося величезним стимулом для розвитку Xbox Game Pass.

Microsoft очікує, що угоду з Activision Blizzard буде повністю закрито у 2023 фінансовому році. Це означає, що ми можемо не побачити затвердження цієї угоди впродовж 18 місяців. Це багато часу, але Activision Blizzard працює на багатьох ринках, що може ускладнити схвалення угоди регулятором.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація