Microsoft відмовиться від Flash у браузері Chromium Edge

1 хв. читання

У новому браузері Chromium Edge не буде підтримки Flash. Це збігається з планами Google припинити підтримку Flash до кінця 2020 року; те ж саме зроблять Apple і Mozilla.

У наступній версії Microsoft Edge (на базі Chromium) ми продовжимо відмовлятись від Flash, як і всі інші браузери Chromium. На початку користувачам потрібно буде вручну вмикати Flash для кожного сайту, а до кінця 2020 року його повністю видалять.

У Chrome 76, що вийшов у липні, Flash блокується за замовчуванням. Користувачі мають вмикати його під час кожного відвідування сайту, а в грудні 2020 року цієї можливості вже теж не буде.

Нещодавно Microsoft випустила бету Chromium Edge та пообіцяла винагороду за звіти про вразливості у браузері. Коли вийде стабільна версія невідомо, та, ймовірно, це станеться якраз у 2020. Зрештою оновлений Chromium-браузер повинен замінити оригінальний Edge.

Раніше Microsoft збиралась оновити старі браузери, щоб вимкнути Flash за замовчуванням і користувачі могли вмикати його лише вручну. Тепер компанія відмовилась від цієї ідеї та не буде випускати подібних оновлень для старого Edge або Internet Explorer 11 — Flash просто видалять звідти до грудня 2020 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація