Microsoft випустила Mesh: платформу для роботи у змішаній реальності

1 хв. читання

Microsoft під час конференції Ignite 2021 представила свою нову платформу Mesh. Вона дозволяє поєднати реальний і віртуальний простори та спілкуватися чи працювати у змішаній реальності. Також користувачі можуть разом взаємодіяти з 3D-моделями у спільному просторі, навіть якщо насправді вони далеко один від одного.

Приєднатись до віртуального простору можна через різні пристрої: від гарнітур віртуальної реальності до смартфонів і планшетів. Mesh базується на Microsoft Azure і дозволить розробникам створювати застосунки змішаної реальності та не турбуватись про базову інфраструктуру.

microsoftmesh

Зараз люди у просторі Mesh представлені як цифрові аватари. У майбутньому Microsoft хоче, щоб користувачі мали свій справжній вигляд у цій змішаній реальності. В компанії це називають «голопортацією».

Microsoft сподівається, що Mesh буде корисною для архітекторів, інженерів і дизайнерів, яким складно разом працювати з тривимірними моделями на відстані, особливо в часи пандемії. Та загалом платформу можна використовувати для різного: наприклад, щоб проводити конференції чи грати в Pokémon Go. Згодом Microsoft планує інтегрувати Mesh у Teams і Dynamics 365, щоб поширити її серед якомога більшої кількості людей.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація