Microsoft запустить проєкт «Планетарний комп'ютер»

1 хв. читання

Новий проєкт Microsoft «Планетарний комп'ютер» має збирати глобальні дані про довкілля та аналізувати їх за допомогою штучного інтелекту. Ця обчислювальна платформа допоможе дослідникам ділитись інформацією та краще розуміти проблеми екології.

Президент Microsoft Бред Сміт розповів, що конкретно зможе робити «Планетарний комп'ютер». Наприклад, шукати і надавати супутникові фото, визначати чіткі межі і щільність лісових масивів, аналізувати стан водних ресурсів і прогнозувати повені, інформувати про пересування різних видів тварин тощо.

Ця платформа буде частиною ініціативи AI for Earth, спрямованої на збереження біорізноманіття та екосистем. Програма надає хмарні інструменти та засоби машинного навчання для організацій, які працюють над захистом довкілля. За два з лишком роки ними скористались близько 500 організацій з 81 країни.

В межах проєкту Microsoft співпрацює з Esri, геоінформаційною компанією, яка підтримує багато технологічних інституцій в цій галузі. Протягом року вони мають опублікувати набори геопросторових даних, які будуть доступні на сервісах Azure і Esri.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація