Microsoft зробила свою версію OpenJDK

1 хв. читання

6 квітня Microsoft випустила попередню версію своєї збірки Microsoft OpenJDK. Це бекоштовний дистрибутив OpenJDK, який має відкритий код і довготривалу підтримку (LTS). Він містить бінарні файли Java 11 та працює на системах x64 у Windows, MacOS і Linux.

Також опублікована рання версія бінарних файлів Java 16 для Windows на ARM, вона базується на останньому випуску OpenJDK 16+36. Завантажити проєкти можна на сайті Microsoft.

Збірка Microsoft OpenJDK для Java 11 використовує відкритий код OpenJDK і ті самі скрипти, що й у проєкті Eclipse Adoptium. Тестування теж проводилось через інструментарій Eclipse Adoptium Quality Assurance. Загалом версія Microsoft OpenJDK може замінити будь-який інший дистрибутив OpenJDK, доступний в екосистемі Java.

Microsoft використовує Java у багатьох продуктах і сервісах, зокрема в Azure, SQL Server, Yammer, Minecraft і LinkedIn. До того ж в компанії понад тисяча розробників пишуть застосунки для Android та спираються на Java.

Як пише видання ZDNet, Microsoft фінансує проєкт AdoptOpenJDK з 2018 року, а з 2019 року компанія почала формувати власний відділ Java-розробників.

Зараз Microsoft розгортає в себе понад 500 000 віртуальних машин Java (це без сервісів Azure чи клієнтських робочих навантажень). 140 000 з них вже використовують версію Microsoft OpenJDK.

Пізніше цього року Microsoft OpenJDK буде стандартним дистрибутивом Java 11 для сервісів Azure.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація