Mozilla оновила Firefox до версії 96

1 хв. читання

Найперше, про що потурбувалися у компанії — це приватність. Починаючи з цієї версії налаштування Cookie Policy: Same-Site=lax буде типово увімкнено. За словами Mozilla, це «забезпечує надійну першу лінію захисту від атак підроблення міжсайтових запитів (CSRF)».

Mozilla обіцяє значне вдосконалення пригнічення шуму, автоматичного регулювання посилення звуку та зниження ефекту відлуння. Ці покращення пов'язані з використанням вбудованого в браузер Media Capture та Streams API, що використовується в WebRTC.

Також, завдяки WebRTC, ця версія браузера більше не знижуватиме роздільну здатність екрана під час надання спільного доступу до нього. Ця проблема виникала в деяких користувачів у попередніх збірках.

Firefox 96 постачається з увімкненим виявленням браку пам'яті в Linux. Його пов'язано з функцією автоматичного вимкнення окремих вкладок у браузері. Коли браузер виявляє брак пам'яті, він переведе в режим сну невикористовувані вкладки, щоб вивільнити ресурси.

Ще одним нововведенням для Linux стала зміна комбінації клавіш «вибрати все» з alt+ a на ctrl+ a.

Не забули й про виправлення естетичних негараздів світлої теми в Ubuntu 20.04 LTS. Відтепер усі кнопки керування вікном знову видимі.

Для веброзробників у Firefox 96 додали підтримку функції значення кольору CSS hwb() для вказування відтінку, білизни й чорноти, підтримку властивості CSS color-scheme, увімкнено Web Locks API (експериментально), впровадили підтримку кодувальника зображень WebP для експортування елементів canvas HTML5.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація