Mozilla опублікувала Firefox з новим дизайном: що змінилось

1 хв. читання

Mozilla опублікувала версію Firefox 89, в якій з'явився новий інтерфейс з назвою Proton. Розробники зазначають, що він зробив браузер чистішим, привабливішим і простішим, однак використовувати його не обов'язково. Щоб повернутись до старого дизайну можна вимкнути параметр browser.proton.enabled у налаштуваннях.

З новим дизайном у вікні браузера з'явилось більше простору, з основної панелі забрали елементи, які використовуються рідко (наприклад, піктограму з будинком для переходу на домашню сторінку). Іконки й кольорова гама стали світлішими, спокійнішими й мають більш цілісний вигляд.

proton-simplified-chrome

Певно, найбільш суттєво змінилась панель вкладок. У верхньому меню кути вкладок зробили округленими й забрали вертикальні лінії, які розділяли блоки. Зараз підсвічується лише активна вкладка, яка не зливається з панеллю.

proton-inspired-tab-design

Також інакше впорядковані меню: в пріоритеті тепер найбільш популярні функції та інструменти (в меню лиши тільки назви, графічні іконки біля тексту зникли). Спростився дизайн і текст в інформаційних панелях, спливних вікнах тощо: все зробили легшим для сприйняття. Загалом у вікні тепер менше повідомлень та сповіщень, що можуть відвертати увагу користувачів.

proton-updated-prompts

Ще у Firefox 89 автоматично увімкнена функція Total Cookie Protection для вікон в режимі інкогніто. Тож cookie зберігаються для кожного сайту окремо, щоб захистити користувачів від міжсайтового відстеження.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація