Mozilla планує запустити платний сервіс Firefox Premium

1 хв. читання

У жовтні Mozilla збирається випустити Firefox Premium — розширений сервіс з платною підпискою. Про це розповів головний виконавчий директор Mozilla Corporation Кріс Бірд (Chris Beard) в інтерв'ю німецькому виданню T3N.

Чим саме відрізнятиметься реліз, поки невідомо. Однак Бірд згадує про онлайн-сховища даних користувачів і сервіси з використанням VPN. Вірогідно, що певний трафік у VPN буде безкоштовним, а додатковий об'єм — платним.

Прибутки від платного сервісу зможуть підтримати безкоштовні розробки Mozilla. Це також послабить залежність від контрактів з пошуковиками. Відомо, що цього року закінчується угода між Firefox і Yahoo, поки що її не продовжили. Враховуючи, що Yahoo придбала компанія Verizon, цього може і не статись.

Firefox тестувала платні VPN ще восени 2018 року, зокрема вбудований сервіс ProtonVPN. Ця розробка зареєстрована у Швейцарії, де суворо охороняється безпека і приватність, а спецслужбам забороняється контролювати інформацію.

Щодо онлайн-сховищ, зараз є така безкоштовна опція у Firefox Send. Цей сервіс призначений для обміну файлами з шифруванням, його запустили у березні. Зареєстровані користувачі можуть завантажувати до 2,5 Гб, а в анонімному режимі — до 1 Гб. Можливо, цей ліміт буде розширений у межах платної підписки.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація