Mozilla тестує Firefox VPN і повертає програму Test Pilot

1 хв. читання

Mozilla повертає програму Firefox Test Pilot, яка дозволяє користувачам випробувати нові функції, перш ніж вони будуть готові для масового використання.

Компанія запустила Firefox Test Pilot три роки тому, однак у січні 2019 закрила програму. Імовірно, прохання користувачів змусили розробників її повернути — та хоча назва залишилась тією ж, сама програма дещо змінилась. Тепер вона менше стосується експериментальних функцій і більше фокусується на бета-версіях майже готових продуктів.

Перший новий проєкт Test Pilot — це бета-версія VPN-сервісу Firefox Private Network. Зараз він доступний для всіх користувачів десктопних браузерів Firefox у США.

Screen-Shot-2019-09-10-at-5-51-49-PM

За допомогою Firefox Private Network можна під'єднатись до мережі через зовнішній проксі-сервіс компанії Cloudflare. Увесь трафік шифруватиметься, тож можна захистити свої дані під час користування неперевіреними мережами, наприклад, загальнодоступним Wi-Fi. Окрім цього, Private Network приховує справжню IP-адресу від рекламних трекерів і сайтів, що показують контент залежно від локації користувача.

Видання TechCrunch пише, що багато нових проєктів Test Pilot будуть стосуватися саме конфіденційності. За словами представників Mozilla, зараз зростає попит на програми, що захищають приватні дані. Нова функція поки розповсюджується безкоштовно, та вірогідно, що після релізу вона стане платною. Торік Mozilla співпрацювала з ProtonVPN і ці послуги коштували 10 доларів на місяць.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація