Mozilla звільнила 250 співробітників і хоче зосередитись на прибутках

1 хв. читання

Mozilla звільнила 250 людей, це приблизно чверть персоналу компанії, та закрила своє представництво в Тайбеї, Тайвань. Далі планується перерозподілити деякі команди, щоб вони зосередились на прибуткових проєктах. Загалом в компанії працюватимуть близько 750 людей.

Гендиректорка Mozilla написала, що пандемія коронавірусу суттєво вплинула на прибутки, тож попередній план розвитку компанії тепер втілити неможливо. У січні цього року Mozilla вже звільнила 70 співробітників — тому що нові розробки не давали очікуваного прибутку.

Тепер компанія хоче змінити свій підхід до роботи: стати швидшою і гнучкішою, виробляти більше продуктів та знайти спосіб заробляти так, щоб не зраджувати своїм ідеям.

Для початку Mozilla зосередиться на своїх продуктах Pocket, VR-чаті Hubs, Web Assembly, VPN та сервісах приватності. Протягом останнього року компанія запустила платні підписки, зокрема для доступу до VPN одразу з Firefox. Також Mozilla сформує нові команди з дизайну та UX і прикладного машинного навчання.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація