Mozilla звільнила 70 співробітників

1 хв. читання

Mozilla звільнила приблизно 70 співробітників, серед яких була і частина керівного складу. Загалом в компанії працює близько 1000 людей, тож 7% — досить суттєвий показник. До того ж ще немає рішення щодо працівників з Франції та Великобританії, їх також можуть звільнити.

Очільниця Mozilla Corporation Мітчелл Бейкер (Mitchell Baker) пояснює це тим, що нові розробки не приносять очікуваного прибутку.

Ми очікували на прибуток у 2019 і 2020 роках від нових платних сервісів та від джерел, не пов'язаних з пошуком. Цього не сталося.

До цих нових платних сервісів належить VPN Firefox Private Network, менеджер паролів Lockwise (зараз він безкоштовний) та Firefox Monitor, який звіряє поштові адреси користувачів з базою зламаних облікових записів. Він теж поки безкоштовний, але ці сервіси стануть частиною платної підписки. Також нещодавно з'явилась можливість платної підтримки Firefox.

Поки прогнози щодо цих розробок не справдились, а компанія і далі залежить від коштів за використання пошукових систем, цих грошей стає дедалі менше. У фінансовому звіті за 2018 рік вказано, що прибутки Mozilla зменшились на 112 млн доларів. Тому компанія вирішила суворіше ставитись до своїх фінансів та не витрачати більше, ніж планує заробити.

Звільнення працівників було не єдиним варіантом економії, керівництво компанії думало закрити інноваційний фонд Mozilla. Однак його вирішили залишити, аби створювати нові продукти в майбутньому. Загалом на це витрачається близько 43 мільйонів доларів.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація