Новини Linux #25: Wire тепер Open Source та стартап Сноудена

2 хв. читання

Wire тепер Open Source

Wire {full-post-img}

Месенджер Wire від творців Skype відкрив джерельний код всіх компонентів клієнтського ПЗ під ліцензією GPLv3. Це дозволить не тільки створювати власні версії кліентів, а й інтегрувати підтримку Wire в сторонні додатки або використовувати методи end-to-end шифрування Wire.


Оновлення Chrome OS дозволить запускати Android додатки на Chromebook

ASUS Chromebook Flip C100PA {full-post-img}

Chrome OS і Android додатки тепер працюватимуть разом на деяких Chromebook. Asus Chromebook Flip C100P - перший Chromebook, що отримав оновлення. Поки що продуктивність не бездоганна, але багато додатків працюють досить добре.

Минулого місяця команда розробників Google Chrome OS випустила оновлення Chromebook та додала Google Play Store на Chromebook.

Chromebook Google Play Store {full-post-img}

Google Play Store для Chrome OS - величезний поштовх в юзабіліті Chromebook, що дозволить користувачам запускати Android додатки і забути про свої планшети та традиційні ноутбуки.


Сноуден розробляє чохол для смартфона, що захищає від стеження спецслужб

Сноуден {full-post-img}

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден розробляє модель чохла для iPhone 6, який дозволить повністю блокувати передачу GPS-сигналу і уникнути стеження з боку спецслужб.

За задумом Сноудена, технологія зможе допомогти в першу чергу журналістам і правозахисникам, але буде доступна будь-кому, хто захоче захистити себе від стеження.


Cyanogen відмовиться від розробки ОС на користь додатків

Cyanogen {full-post-img}

Компанія Cyanogen Inc планує скоротити приблизно 30 зі 136 співробітників. Відзначається, що скорочення в першу чергу торкнеться розробників, які працювали над відкритими компонентами ОС. Це може привести до повного відсторонення від участі в розробці CyanogenMod. Надалі діяльність компанії планують зосередити на розвитку додатків і платформи MOD, яку підтримує Microsoft.


Релізи


Інші матеріали

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація