OneWeb планує постачати інтернет в Арктику через космічні супутники

1 хв. читання

OneWeb — компанія, яка планує роздавати інтернет з космосу, використовуючи комплекс супутників та наземних станцій. Вчора вона оголосила, що збирається забезпечити в Арктиці інтернет-покриття, яке буде не гіршим за оптоволоконне. Доступ до мережі матимуть усі будинки, човни й літаки, розташовані вище за 60 паралель північної широти. Розпочати процес компанія хоче вже з наступного року.

OneWeb планує запустити супутникове сузір'я з 650 апаратів, які передаватимуть інтернет до приймачів на Землі. За словами представників компанії, будь-яка зона на планеті покриватиметься принаймні одним її супутником.

Це стосується і Арктики, куди складно прокласти кабелі й провести інтернет у звичайний спосіб. OneWeb стверджує, що її супутники забезпечать високошвидкісний інтернет для 48% Арктики, де зараз немає широкосмугового покриття. Місцевим політикам подобається така ініціатива, адже це допоможе економічному розвитку регіону.

Поки OneWeb запустив лише перші 6 супутників, але компанія каже, що їй вдалось протестувати передачу потокового HD-відео. Випробування показали, що супутники нормально функціонують і мають відносно низьку затримку — менше ніж 40 мілісекунд.

OneWeb планує виводити в космос по 36 супутників за допомогою ракет Arianespace Soyuz. Наступний запуск планується пізніше цього року.

Нагадаємо, що SpaceX та Amazon також працюють над створенням супутникових комплексів, які повинні бути більшими за сузір'я OneWeb. Amazon планує вивести понад 3200 супутників, а SpaceX — 12 000 (вже запустили 60, раніше ми писали, що з ними сталося). Також днями супутник SpaceX Starlink ледь не зіткнувся супутником Європейського космічного агентства.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація