Річард Столмен залишає пост президента Free Software Foundation

1 хв. читання

Річард Столмен залишає пост президента й очільника ради директорів Free Software Foundation — організації, яку він створив у 1985 році. Також Столмен більше не буде співпрацювати із лабораторією MIT CSAIL (Computer Science and Artificial Intelligence Lab).

Я негайно подаю у відставку з посади у MIT CSAIL. Я роблю це через тиск на MIT і на мене через низку непорозумінь.

Вочевидь, причиною цього рішення стала критика Столмена і його позиції щодо справи Джеффрі Епштейна. У електронному листуванні Столмен зазначив, що неповнолітні жертви сексуальних злочинів самі на це погоджувались.

Минулого тижня видання Daily Beast повідомляло, що Столмен закликав легалізувати дитячу порнографію та скасувати закони про вікову згоду. У його блозі знайшлись публікації на цю тему, опубліковані протягом останніх 15 років. Однак зараз Столмен визнає, що був неправий і сексуальні контакти з неповнолітніми неприпустимі, адже вони залишають психологічну травму.

Раніше стало відомо, що Епштейн пожертвував лабораторії MIT Media 7,5 мільйонів доларів Це виявило розслідування видання The New Yorker, опубліковане 6 вересня. До цього представники MIT казали, що університет отримав від Епштейна лише 800 тисяч доларів за останні 20 років.

Після цієї публікації директор MIT Джой Іто (Joi Ito) подав у відставку, а університет вирішив провести розслідування зв'язків між своєї медіалабораторією та Епштейном.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація