Oracle планує передати розробку Java EE незалежній спільноті

1 хв. читання

Oracle прийняла рішення щодо подальшого розвитку платформи Java EE (Java Platform Enterprise Edition). Відзначається, що робота над специфікацією Java EE 8 близька до завершення – компанія опублікує еталонну реалізацію Java EE 8 в цьому місяці й представить її на конференції JavaOne 2017. Oracle розраховує модернізувати модель розробки Java EE і зробити її по-справжньому відкритою платформою, не тільки з позиції доступності коду, але і в області участі спільноти в розвитку платформи.

Зараз процес розробки повністю підконтрольний Oracle і не є достатньо гнучким і відкритим. В якості основного варіанту модернізації розробки розглядається передача технологій Java EE, включаючи еталонну реалізацію і компоненти для оцінки сумісності, некомерційній організації, яка буде займатися розробкою платформи за підтримки спільноти. Подібний крок дозволить оптимізувати процеси розробки, реалізувати більш гнучку модель ліцензування та змінити методи прийняття рішень. Вибір організації ще не затверджений, але найбільш імовірним претендентом є Eclipse Foundation.

Oracle має намір виконати всі поточні зобов'язання перед розробниками, користувачами, клієнтами, партнерами, учасниками розробки та ліцензіатами. Після передачі Java EE спільноті Oracle продовжить активну участь у розвитку технологій Java EE і забезпечить підтримку наявних реалізацій Java EE, в тому числі реалізації Java EE 8. Oracle вважає, що більш відкритий процес розробки, що не залежить від одного постачальника, приверне до роботи над платформою нових учасників і прискорить впровадження інновацій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: eclipse ee, eclipse java ee, java ee oracle