Oracle представила автономну Linux та безкоштовні хмарні сервіси

1 хв. читання

16 вересня Oracle представила автономну операційну систему Oracle Autonomous Linux. Вона сама підтримує власну життєдіяльність, масштабується, налаштовується і виправляється під час роботи.

Autonomous Linux базується на Oracle Linux, який підтримує Oracle Cloud та Oracle Engineered Systems. У компанії кажуть, що будь-яка програма Red Hat буде працювати на Oracle Autonomous Linux без змін.

«Автономія — це визначальна технологія хмари другого покоління», — сказав співзасновник та CTO Oracle Ларрі Еллісон (Larry Ellison). За його словами, компанія хоче створити «першу у світі повноцінну та справді автономну хмару». Два роки тому Oracle випустив автономну базу даних — Autonomous Database.

На цій же ж конференції Oracle представила програму Oracle Cloud Free Tier, що дозволяє будь-кому безкоштовно послуговуватись цією автономною базою даних і хмарною інфраструктурою компанії. Програма складається з двох частин — завжди безкоштовні сервіси й 30-денний тріал-доступ до деяких інструментів та послуг.

До повністю безкоштовних належать сервіси: Oracle Autonomous Database, Compute VMs, Block Volumes, Object & Archive Storage та Load Balancer. Вони доступні в усіх регіонах і для всіх облікових записів.

Окрім цього, компанія представила Oracle OS Management Service — компонент Oracle Cloud Infrastructure для моніторингу та керування системами Autonomous Linux, Linux або Windows.

І Oracle Autonomous Linux, і Oracle OS Management Service використовують технології сучасного машинного навчання. Нова ОС щодня автоматично пропонує оновлення безпеки для ядра Linux і ключових бібліотек користувача.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація