Play Store видалив популярний в Індії застосунок Remove China Apps

1 хв. читання

Google видалив з Play Store застосунок Remove China Apps, який став дуже популярним в Індії протягом останніх кількох тижнів.

За даними Sensor Tower, там його завантажили 4,7 млн разів лише з 27 травня по 1 червня. Застосунок створили індійські розробники OneTouch AppLabs і він, власне, видаляє китайські програми.

За даними App Annie, у вівторок це був другий за популярністю застосунок на території країни — поки його не видалили з Play Store. Річ у тому, що правила Google забороняють Android-програмам видаляти чи вимикати застосунки сторонніх розробників.

FT пише, що громадяни Індії критично налаштовані до китайського ПЗ з кількох причин, зокрема через напружену ситуацію на північному кордоні країни й через засилля китайських технологічних компаній на ринку. Тож політики, інженери, актори та інші відомі особистості закликають бойкотувати китайські товари і використовувати альтернативне програмне забезпечення.

У Play Store застосунок Remove Chinese Apps мав рейтинг 4,9 до того, як його видалили. Водночас коментарі свідчили про те, що застосунок не помічав деякі відомі китайські програми, зокрема й ті, що автоматично встановлені на китайських смартфонах.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація