Працівники Microsoft і GitHub протестують на захист репозиторію 996.ICU

1 хв. читання

Співробітники Microsoft створили петицію на захист популярного репозиторію на GitHub, якому може загрожувати китайська цензура. У тексті петиції автори висловлюють солідарність з китайськими працівниками та вимагають не цензурувати їх скарги.

Нагадаємо, у репозиторії 996.ICU працівники китайських технокорпрацій розповідають про жахливі умови праці та надмірні навантаження. У цих історіях фігурують дуже відомі компанії, як от Alibaba, Huawei, ByteDance, DJI, Tencent, Vivo.

Сама назва 996.ICU означає роботу з 9-ї по 9-ту, 6 днів на тиждень, а ICU — це інтенсивна терапія, спричинена виснаженням (intensive care unit for exhaustion).

Китайські локальні браузери від Tencent, Alibaba, Xiaomi й Qihoo 360 вже блокували доступ до сторінки. З Chrome, Firefox, Opera все працює нормально, тож ці блокування — справа окремих компаній. Якби вони йшли від уряду, доступ до GitHub був би закритий на рівні домену.

Оскільки власником GitHub є Microsoft, цілком можливий подальший тиск на компанію з боку працівників і спільноти. Адже Microsoft продовжує працювати у Китаї та цензурує результати у пошуковику Bing (як цього вимагають тамтешні закони). З приводу протестів керівництво Microsoft поки не стає на жоден бік і не висловлює нічого конкретного.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація