Проект #Fix It Already вимагає у техногігантів конфіденційності

1 хв. читання

Вчора EFF (Electronic Frontier Foundation) оголосила про запуск нового проекту — #Fix It Already. Він має підштовхнути великі корпорації переглянути свої погляди на конфіденційність даних.

Організатори звертаються з вимогами до дев'яти технологічних гігантів: Apple, Google, Facebook, Slack, Twitter, Verizon, Venmo, WhatsApp і Microsoft. Також вони закликають усіх розповісти про свій досвід:

Ми хочемо, аби компанії працювали для споживачів, як це і має бути. Щоб усе втілити, нам потрібні ви. Розкажіть, як проблеми конфіденційності вплинули на вас або ваших знайомих? З якими ризиками ви зіштовхнулись? Які обхідні шляхи використовували, щоб убезпечитись? Візьміть участь у Fix It Already та розкажіть нам — і технологічним компаніям — що все це означає для вас

Одна з основних проблем, яку хоче вирішити EFF, стосується iCloud. Дані на пристрої Apple зашифровані, так що лише користувач має до них доступ. Але коли дані зберігаються в iCloud, Apple цілком може їх розшифрувати. Так дані користувачів ризикують потрапити до представників уряду, хакерів і просто працівників Apple.

З повним переліком вимог до кожної компанії можна ознайомитись на сайті проекту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація