Проєкти Android Open Source і exFAT тепер належать до екосистеми Linux

1 хв. читання

Організація Open Invention Network (OIN) роками захищає екосистему Linux від патентних атак і тролів. Днями вона розширила список розробок, які відтепер належать до поняття «Linux System» і якими організація буде займатися.

Серед нових проєктів OIN: файлова система exFAT, Android Open Source Project (AOSP) 10, Hyperledger, Apache Avro, Automotive Grade Linux (AGL), Robot Operating System (ROS), Eclipse Paho і Mosquito. Загалом додались 520 програмних компонентів.

Мабуть, найбільше з цього списку вражає exFAT, файлова система, яка раніше була пропрієтарною і приносила Microsoft чималі прибутки. Але торік компанія опублікувала специфікації exFAT й почала готувати систему для ядра Linux (її додали у версії 5.7).

До того ж Microsoft є учасницею OIN, як і Google, IBM, Red Hat, Huawei та ще понад три тисячі компаній. Усі члени OIN отримують ліцензію на свої продукти й можуть безкоштовно користуватись патентами інших (та ж Microsoft принесла в OIN понад 60 000 ліцензій). Такий обмін сприяє розвитку Linux і дотичних розробок open-source.

Долучитись до OIN можуть компанії, пов'язані з Linux і створенням відповідного ПЗ з відкритим вихідним кодом. Для цього потрібно заповнити форму на сайті організації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація