Red Hat тепер офіційно належить IBM

1 хв. читання

Про угоду було відомо з кінця минулого року, а тепер процес офіційно закінчився. Придбання Red Hat обійшлось IBM в 34 мільярди доларів, видання TechCrunch назвало це однією з наймасштабніших технологічних угод всіх часів.

IBM оголосила про свої наміри в жовтні, тоді угода була попередньо схвалена радою директорів Red Hat та IBM. В травні компанії отримали згоду Міністерства юстиції США і наприкінці червня — схвалення Єврокомісії.

Керівництво IBM пообіцяло зберегти незалежність нового підрозділу, його партнерські зв'язки та очільників. Гендиректором Red Hat залишиться Джим Вайтхерст (Jim Whitehurst), який буде підпорядковуватись CEO IBM Джині Рометті (Ginni Rometty).

Red Hat продовжить працювати як нейтральний і незалежний підрозділ групи IBM Hybrid Cloud та збереже елементи свого бренду (нагадаємо, в травні Red Hat змінила логотип).

Водночас IBM та Red Hat планують разом працювати над платформою для гібридних хмарних систем нового покоління. Вони базуватимуться на Linux та Kubernetes і мають зробити компанію найбільшим провайдером гібридних хмарних систем.

У Red Hat збережеться відкрита модель розробки, компанія продовжить підтримувати сформовану навколо її продуктів спільноту. IBM і Red Hat будуть розвивати вільне ПЗ, надавати патентний захист та дозволять використовувати свої патенти у відкритих проєктах. За словами Вайтхерста, Red Hat зможе зробити технології з відкритим вихідним кодом фактично стандартом компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація