Розробник Microsoft порадив Mozilla перейти на Chromium

1 хв. читання

Схоже на те, що Microsoft остаточно покинула працювати над браузерним ПЗ і готова визнати Google лідером цього ринку.

Принаймні про це свідчить недавній скандал, пов'язаний з розробником Microsoft — Кевіном Аухенбергом. Він опублікував у своєму Твіттері пост із закликом до компанії Mozilla перестати жити в паралельному світі та остаточно відмовитися від Firefox. Аухенберг пропонує компанії перевести свій браузер на більш прогресивний Chromium, як вже зробила Microsoft зі своїм Edge.

Думка: Прийшов час для @mozilla спуститись зі своєї вежі зі слонової кістки. Мережа належить Chromium; якщо Mozilla дійсно «хвилює» інтернет, вона б сприяла його розвитку, а не створювала паралельну реальність, якою користуються менш як 5% людей?

Аухенберг одразу відмітив, що це лише його особиста позиція, але такі настрої в корпорації Білла Гейтса не нові. Там давно помітна атмосфера дружнього і партнерського ставлення до Google. Оскільки після провалу своєї мобільної екосистеми Microsoft використовує як пріоритет для розвитку власного ПО саме Android (та й інші продукти Google). Черговим підтвердженням зближення компанії з Google якраз і стало рішення перевести браузер Edge на Chromium.

Що ж стосується Mozilla, це практично єдина компанія, що не поступилися експансії Chrome. Керівник відділу розвитку браузера Firefox в Mozilla Аса Детцлер відповів Аухенбергу:

Якщо твій роботодавець відмовився від своїх співробітників і технологій, це не означає, що інші повинні зробити так само.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація