Штучний інтелект від IBM програв людині дебати

1 хв. читання

Основним приводом дебатів був обов'язок уряду субсидувати дошкільні заклади. Але справжнє питання полягало в тому, чи зможе IBM Debater спростувати позицію компетентної людини.

Ввечері 11-го лютого виявилось, що ні.

Хариш Натарайян (Harish Natarajan) — фіналіст чемпіонату світу з дебатів 2016 року — більше переконував глядачів, ніж екран з блакитним овалом (а саме такий вигляд мав штучний інтелект IBM Debater).

Звісно, це не така знакова подія, як перемога Deep Blue у 1997, але показова. У тому плані, що штучний інтелект дуже корисний в дискусіях, коли не можна дати одну правильну відповідь, а потрібно осмислювати багато факторів.

«Що насправді мене вразило, то це потенційна цінність IBM Debater у його співпраці з людиною», — сказав Натараджан після дебатів. Технологія змогла перекопати гори інформації та влучно поєднати усе це із контекстом.

Цікаво, що штучний інтелект виступав за субсидіювання дошкільних закладів і підтверджував свої слова цитатами політиків, культурних діячів, а також розповідав, як мають поводитися люди.

«Надання можливостей тим, кому пощастило менше, — це моральний обов'язок для будь-якої людини», — сказав штучний інтелект.

Та публіка була більш прихильна до слів Хариша Натарайяна, який виступав проти субсидій, адже такі заклики часто «політично мотивовані» і «б'ють по кишені середнього класу».

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація