У Firefox заберуть підтримку FTP

1 хв. читання

Mozilla планує забрати підтримку протоколу FTP у Firefox. Користувачі не зможуть завантажувати файли через нього або переглядати контент на FTP-серверах.

Компанія каже, що робить це з міркувань безпеки, адже FTP не можна вважати захищеним протоколом і немає причин використовувати його замість HTTPS. Окрім цього, частина коду FTP дуже застаріла, підтримувати її проблемно і раніше розробники знаходили в коді багато помилок та вразливостей. Якщо комусь справді потрібно завантаження через FTP, Mozilla радить звернутись до спеціальних зовнішніх застосунків.

Підтримку протоколу планують забрати у випуску Firefox 77, що має вийти 2 червня. У ньому ще можна буде завантажити файли через FTP, якщо ввімкнути підтримку на сторінці about:config. А от у 2021 році Mozilla планує повністю видалити увесь пов'язаний з FTP код.

Раніше аналогічний крок зробив Google, адже FTP послуговувались всього 0,1% користувачів Chrome. Автоматичну підтримку мають забрати у Chrome 81 (його випуск затримується через карантин), а в Chrome 82 видалять увесь код і ресурси, потрібні для роботи FTP.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація