У наступній версії Visual Studio буде новий тип JavaScript-проєктів

1 хв. читання

Microsoft осучаснить розробку проєктів JavaScript/TypeScript у майбутній версії Visual Studio 2022.

Якщо вірити опитуванню Stack Overflow 2021, Microsoft належать два найпопулярніших середовища розробки: Visual Studio Code (71%) і Visual Studio (33%). У цьому ж опитуванні зазначено, що найпопулярніший вебфреймворк зараз — React.js (а найпоширеніша мова — класично JavaScript). Тож розробники Visual Studio хочуть покращити взаємодію з React та JS.

У Visual Studio 2022 додали варіанти автономних шаблонів JavaScript і TypeScript для React.js, Angular і Vue.js. Це буде новий тип проєктів, які можна розробляти через Angular, React, Vue і використовувати CLI для кожної платформи окремо. Також можна буде інтегрувати свої інтернет-проєкти з бекендом ASP.NET Core і використовувати інструменти Visual Studio, як от Test Explorer.

text-description-automatically-generated-1024x364

Зовні новий тип проєктів нагадує шаблони з Visual Studio 2019 (які у новій версії теж будуть) — наприклад, ASP.NET Core with React.js або Basic Vue.js application, однак є кілька суттєвих відмінностей.

Старі шаблони Angular, React і Vue оновлювались рідко, а користувачі хотіли самі обирати потрібну версію фреймворку. Тож нові шаблони не покладаються на вбудовані у VS фреймворки JavaScript/TypeScript, а використовують версію, вказану в системному шляху. Наприклад, якщо Vue не встановлений, не можна створити й автономний Vue-проєкт, доки сам Vue не буде встановлений глобально за допомогою npm.

Зараз розробка Visual Studio 2022 ще триває, вона стадії попереднього перегляду. Дізнатись детальніше про всі функції середовища та завантажити його можна на сайті Visual Studio.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація